Seznam produktů značky Insect Lore

Insect Lore je předním poskytovatelem vzdělávacích souborů a sad týkajících se hmyzu, nabízející fascinující a interaktivní způsoby, jak se učit o přírodě a jejích malých obyvatelích.

Insect Lore je předním poskytovatelem vzdělávacích souborů a sad týkajících se hmyzu, nabízející fascinující a interaktivní způsoby, jak se učit o přírodě a jejích malých obyvatelích. Založený s vášní pro přírodu, Insect Lore poskytuje dětem jedinečné zážitky s živými soubory, jako jsou sady pro chov motýlů nebo mravenců, které spojují zábavu s praktickým vzděláváním. Tyto sady podporují zvídavost, lásku k přírodě a poskytují dětem možnost sledovat životní cykly hmyzu z bezprostřední blízkosti.

Aktivní filtry

Insect Lore Krabička na brouky s klipem

149,00 Kč
Dostupnost: 5 Skladem

Seznamte se s kouzlem hmyzí říše pomocí této zázračné krabičky, která vám otevře dveře do fascinujícího světa malých tvorů. Tato krabička je ideálním nástrojem pro malé entomology a všechny děti, které mají zájem poznávat přírodu a její malé obyvatele. Skvělý způsob, jak podpořit zvídavost, respekt k přírodě a lásku ke všemu živému. S touto krabičkou se děti mohou naučit mnoho o chování, životním cyklu a anatomii hmyzu.