Seznam produktů značky 3Doodler

3Doodler je nejprodávanějším produktem pro 3D tisk (3D pero). 3D pero je pero, které vytlačuje zahřátý nebo teplý plast z trysky pera. Slovy učitele pracujícího s 3Doodler: „Cokoli si představíte, můžete kreslit. Jde to z vašeho mozku, do vaší ruky, přímo tam.“ Je to skutečné, je to kreativní a je to hodně zábavné.

Příběh 3Doodler začal s pořádnou dávkou fantazie, nekonečnými hodinami inženýrství a s trochou štěstí a dobrým načasováním.

Od ručně vyrobeného prototypu ve výrobním prostoru Massachusetts až po jeden z nejúspěšnějších projektů na Kickstarteru všech dob, 3Doodler je nyní nejprodávanějším produktem pro 3D tisk. Komunita kreativců a pedagogů 3Doodler se postupem času rozrostla a mění životy lidí kolem nich.

Tým 3Doodler se rozrostl ze dvou na dva tucty, přitom kreativitu a zákazníka ponechali v centru pozornosti.

Nyní, když bylo dodáno více než 2,5 milionu 3Doodlerů, mají 3D pera vliv ve více než 8 000 učebnách po celém světě.

3D pero je pero, které vytlačuje zahřátý nebo teplý plast z trysky pera. Slovy učitele pracujícího s 3Doodler: „Cokoli si představíte, můžete kreslit. Jde to z vašeho mozku, do vaší ruky, přímo tam.“ Je to skutečné, je to kreativní a je to hodně zábavné.

Tak kam vás dnes zavede vaše fantazie a kreativita?

Aktivní filtry

Podložka na kreslení 3Doodler "DoodlePad" pro...

159,00 Kč
Dostupnost: 3 Skladem

Základní nástroj pro vytváření vašich nejlepších Doodles! Díky užitečné mřížce pro přesné čmáranice poskytuje 3Doodler Start DoodlePad čerstvým tvarům rovnou plochu a vytváření všech jejich návrhů. Je ideální pro použití se šablonami; jednoduše umístěte šablonu pod svůj DoodlePad, nakreslete přes něj a zvedněte svůj výtvor, až vychladne! Je kompatibilní s 3D tiskařským perem 3Doodler Start! Jediné, co vás omezuje, je vaše představivost. Co vytvoříte?