Lidské tělo

645,00 Kč
S DPH doba dodání do 3 dnů

Prozkoumejte zázraky lidského těla s touto poutavou dětskou experimentální sadou! S 30 cm vysokým modelem lidského těla a příslušenstvím pro realizaci 12 fascinujících pokusů se stane každé dítě malým vědcem.

Počet
Poslední kus skladem

100% zabezpečené platby
  Zásady zabezpečení

Dle podmínek ochrany osobních údajů

  Zásady doručení

Dle obchodních podmínek

  Zásady vrácení

Možnost vrácení do 14 dnl

Model je interaktivní - orgány můžete rozložit, vyjmout pinzetou, prozkoumat jejich měkkou strukturu, věrné barvy a tvary. Co víc, model má praktický stojánek a jeho kostra se dokonce ve tmě svítí, což dodává vědeckému objevování další rozměr. Sada obsahuje také funkční dětský fonendoskop, který kombinuje kov a plast, a umožňuje dětem poslouchat tlukot srdce - zcela reálný zážitek pro malé lékaře!

Nechte děti experimentovat se smyslovými orgány díky různým aktivitám – mohou zkoušet chutě, sluch, zrak, hmat a mnoho dalšího. Vyzkoušejte experiment s ohebnou kostí, vytvořte sliz jako napodobeninu nosního hlenu, kultivujte bakterie nebo se zabývejte udržením rovnováhy. Tato sada je skvělým nástrojem pro seznámení malých vědců se základními funkcemi a strukturou lidského těla. K sadě patří i originální obrázkový návod s českým překladem, což zajišťuje snadné pochopení a zábavu. Tato sada je bránou k fascinujícímu objevování tajů lidské anatomie a přírodních věd.

Ideální pro děti od 8 let.

3700802103110

Parametry

Věk
8+
Typ produktu:
Hračka

Specifické reference

ean13
3700802103110
MPN
2163